Víkend Nordic Walking v Kežmarku

Dátum/čas
Date(s) - 20/09/2019 - 22/09/2019
Celodenná

Miesta konania
Kežmarok - Záľubica - Levočské vrchy

Kategórie


Zahoďte stres a zresetujte hlavu v prírode.

Príďte na Nordic Walking v Kežmarku.

Nordic Walking je výbornou aktivitou pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie, kondíciu, alebo odstrániť bolesť. Ak ste mali príležitosť stretnúť sa s touto aktivitou, ponúkame Vám možnosť, ako sa zlepšiť v technike, odstrániť zlé návyky, alebo spoznať ostatných walkerov zo svojho okolia. Ak ešte len zvažujete, či sa techniku Nordic Walking naučiť, prihláste sa na kurz základov, kde dostanete komplexné informácie, ako správne začať.

Pre všetkých Vás je tu CELÝ VÍKEND Nordic Walking v Kežmarku. Od piatku do nedele sa budeme venovať všetkému, čo súvisí so zdravým pohybom. Ukážeme si, aký je správny postoj a ako ho dosiahnuť jednoduchými cvičeniami. Čo spôsobuje bolesť a ako ju odstrániť. Teóriu aj prax si vyskúšame priamo v prírode okolitých lesov a rybníkov.

  1. Piatkový tréning. Začíname popoludní o 16:30 h. Tento tréning je určený pokročilým walkerom a tým, ktorí si chcú aj trošku zaposilovať po prázdninách. Klasický tréning walking s prvkami tréningu power. Prispôsobíme sa zdatnosti a kondícií účastníkov.
  2. Sobotný ranný kurz je určený začiatočníkom. Obsah kurzu nájdete tu. Začíname o 9:00 h. a končíme o 12:00 h. Ak Vám nevyhovuje termín kurzu, dohodnite si individuálny, alebo si vyberte MINI kurz SNWA.
  3. Sobotný tréning začína o 13:00 h. a bude zameraný na zlepšenie kondície. Opäť sa však prispôsobíme účastníkom.
  4. Nedeľná walkovačka spočíva v okruhu 12 km dlhej lesnej cesty. Ako na všetkých našich walkovačkách, sú vítané deti od 10r., psi (samozrejme na vôdzke, alebo dogtrekovom postroji), partneri, priatelia a newalkeri, ktorí chcú s nami tráviť čas v prírode. Za spoluúčastníkov – newalkerov, aj tých štvornohých, SI ZODPOVEDÁ KAŽDÝ SÁM.

Pre všetky udalosti je zraz v Kežmarku pri hájovni, smer rybník Zlatná =  mapka

Najlepší pohyb je na čerstvom vzduchu.
Najlepší pohyb je na čerstvom vzduchu.

Začiatočníkom doporučujem prečítať si, prečo je dôležité získať základy a ako je potrebné sa na kurz/tréning vybaviť.

Nezabúdajte:

Zdraví pohyb a čerstvý vzduch sú najlepšími liekmi na všetky problémy.

 

 

Rezervácie

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.