Nordic Walking Košice

Dátum/čas
Date(s) - 07/04/2019
9:00 - 12:00

Miesta konania
Košice okolie

Kategórie


Základy Nordic Walkingu sa naučíme počas turistickej prechádzky na zrúcaninu hradu Sokoľ a späť.

Podujatie je vhodné aj ako program pre rodiny s deťmi od 10 r.

OBSAH Základy 1 a 2  = 10 €/os. – pihláška nižšie.

Stretneme sa v malej obci Sokoľ severne od Košíc na parkovisku pred Coop jednotou o 9:00.

Počas krátkeho presunu na začiatok trasy si povieme niečo o Nordic Walkingu, urobíme cviky na rozcvičenie a postupne začneme zapájať techniku. Prestávky na občerstvenie budú podľa potreby účastníkov. Na trase sa nenachádza žiadne komerčné občerstvenie. Je preto nutné mať zo sebou vodu a niečo malé na zahryznutie (energet. tyčinky a pod). Na oblečenie a proviant si berieme zásadne batoh na obe ramená, alebo ľadvinku. Nie kapsu, ani batôžteky či tašky na jedno rameno a pod. 

Vyžaduje sa športová nízka obuv. Nie pevná obuv nad kotníky. Terén je rovinatý s miernym stúpaním.

Pohodlné oblečenie. Ideme za každého počasia. V zásade podľa počasia platí viac tenších vrstiev ako jedna hrubá. Veľmi vhodná je aspoň jednorázová pláštenka, prípadne veci na prezlečenie.

Usporiadateľ si vyhradzuje právo podujatie zrušiť, alebo zmeniť termín v prípade nepredvídateľných zmien poveternostných podmienok.


Na hrade bude prestávka. Počas jej trvania je možné absolvovať 30 min Tréning Fitnes – treba sa prihlásiť samostatne a pripláca sa 5€/os.prihláška nižšie.

Z dôvodu úrazu je tréning Fitnes zrušený! V prípade záujmu sa bude konať jeho mierna obmena ZDARMA. (vyplnte vstupenku)


Cesta naspäť s mierným klesaním nám ubehne rýchlejšie a to už budeme pilovať techniku. Na záver si dáme uvoľňujúci strečing a presunieme sa k autám.

Koniec kurzu je orientačný.

 

Dôležité!
Do poznámky pri registrácii je nutné uviesť, či máte vlastné NORDIC WALKING palice, alebo Vám donesieme. Požičanie palíc je zdarma. Prosím, vypĺňajte túto položku zodpovedne, pretože sa môže stať, že prídete na podujatie a nebudete ho môcť absolvovať.

Ďakujem.

Reštaurácie a služby v okolí:

goodstar – farby/laky

Rezervácie

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.