kurzy a tréningy

NORDIC WALKING

KONDIČNÉ TRÉNINGY A HODINY JÓGY

Aktuálne prebieha pravidelne jeden kondičný tréning. Informujte sa pre kapacitné opatrenia.

INDIVIDUÁLNE TERMÍNY

Bezpečnostný kód Captcha:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód - KLIK v obrázku pre nový kód:

Potvrď

Časté otázky:

Prečo pred tréningom Nordic Walking musím absolvovať MINI kurz, alebo Základy 2?

Nordic Walking je komplexná metóda postoja, pohybu, koordinácie a tempa. Na začiatku dostanete množstvo informácií, ktoré sú bez názornej ukážky takmer nepochopiteľné. Tak isto sa musíte techniku naučiť „na sebe“, aby ste profitovali z jej účinkov. Nevidíte sa! Nordic Walking sa nedá trénovať doma pred zrkadlom. Na to aby ste sa posúdili, je Váš subjektívny pocit absolútne zavádzajúci. Slovenská asociácia Nordic Walkingu doporučuje absolvovanie MINI kurz 7 krát.
MINI kurz alebo všeobecné základy Nordic Walkingu môžete absolvovať kdekoľvek na Slovensku, alebo u ktoréhokoľvek nášho akreditovaného inštruktora.

Čo potrebujem na kurz (tréning) Nordic Walking?

Nič. Palice Vám v prípade záujmu požičiame. Nordic Walking je spolu s behom a jógou jednou z najlacnejších (a pritom najúčinnejších) aktivít. Tepláky, tričko a tenisky má každý.
Oblečenie má byť pohodlné, ale nemalo by zbytočne „plandať“ a zavadzať. Tiež nie sú vhodné rôzne retiazky na opaskoch, trčiace šnúrky a mašličky na lemoch nohavíc a príliš voľné náramky. Vzhľadom na počasie uprednostňujeme viac tenších vrstiev ako jednu hrubú. Pokrývku hlavy a slnečné okuliare, alebo šiltovku. Najmä v jarných mesiacoch sa doporučuje nepremokavé oblečenie a obuv. Tá má byť nízka s mäkkou podrážkou (aj v zimných mesiacoch). Podľa možností reštauračných služieb v okolí miesta konania kurzu si berieme ruksak, alebo ľadvinku.